اصول تئوری پرواز ۴

اصول تئوری پرواز ۳۷

اصول تئوری پرواز ۴

اصول تئوری پرواز ۴ را با مرور و معرفی سر فصل های دروس پیش از مستقلی یا همان فصل اول پیگیری می کنیم.

فصل اول : دروس پروازهای پیش از مستقلی ( Student Pilot )

اولین گام در یادگیری نحوه پرواز با شبیه ساز این است که اصول اولیه و ابتدایی پرواز و نحوه کنترل کردن هواپیما را بیاموزید.اگر شما به ترتیب دروس این فصل که در پست آموزش شبیه ساز ذکر شده بود نگاهی بیندازید ، ممکن است این مسئله برای شما عجیب باشد که چرا برخاستن ، اولین درس این دوره نمی باشد.پاسخ این سوال بسیار ساده است ، دلیل آن این است که فراگرفتن این که چگونه هواپیما را در هوا کنترل کنید ، لازمه آموختن مانور برخاستن است.

آموختن دروس این بخش در واقع یک پایه ریزی جالب و ضروری جهت پرواز با شبیه ساز می باشد.بعد از این دروس ، آموزش های فراوان و مختلفی وجود دارند.به هر حال ، اگر شما فقط قصد دارید که پرواز کنید این دروس همه مطالب اساسی را به شما خواهند آموخت.

ما در اصول تئوری پرواز ۴ می خواهیم خلاصه ای از این فصل را ببینیم.شما با یک هواپیمای سسنا ۱۷۲ پرواز خواهید کرد که یک هواپیمای تایید شده جهت انجام پرواز های آموزشی است.امیدواریم که لذت پرواز با شبیه ساز را تجربه کنید و خوش بگذرانید !!!

سر فصل دروس پیش از مستقلی

درس اول : پرواز افقی و مستقیم

در این درس می آموزید که اگر بر فرامین هواپیما کنترلی اعمال کنید ، هواپیما چه کاری انجام می دهد.شما می بایست در این درس بیاموزید که چگونه با هواپیما بدون آنکه ارتفاع تغییر کند پرواز کنید و همچنین جهت پرواز را ثابت نگه دارید.

درس دوم : چرخش ها

شما برای پرواز کردن به طرف مقصدتان نیاز به گردش کردن و چرخیدن دارید.در این درس شما این مهارت مهم را خواهید آموخت.

درس سوم : صعود و نزول

در این درس شما می آموزید که چگونه تا ارتفاع پرواز افقی خود اوجگیری کنید و از آن مهم تر چگونه جهت فرود ، ارتفاع کم کنید.

درس چهارم : پرواز با سرعت کم

فراگیری نحوه پرواز با یک هواپیما در سرعت های کم ، منجر به انجام فرود های خوب و نرم می شود.بهترین راه آموختن این مهارت آن است که هواپیما را در سرعت های کم و فقط کمی بالاتر از سرعت واماندگی به پرواز در آورید.سرعت واماندگی سرعتی است که در آن بال ها دیگر قادر به تولید نیروی ” برآ ” نیستند ( مفهوم سرعت واماندگی در فصل دوم به طور کامل شرح داده می شود ).گفتن آن خیلی آسان است ولی باید ببینیم که بعد از انجام آن با یک هواپیمای جت چه واکنشی خواهید داشت.

درس پنجم : برخاستن

در این درس می آموزید که چگونه بر روی باند شتاب گرفته و از زمین بلند شوید.این کار هم چندان سخت تر از بقیه به نظر نمی رسد ، بجز زمانیکه در هوا به پرواز در می آیید و در آنجا می بایست از تمام آموخته های قبلی خود استفاده کنید.

درس ششم : فرود

با نشاندن هواپیما بر روی زمین همه چیز کامل خواهد شد.این درس دو قسمتی می باشد و شما را به راحتی تا لحظه فرود پایین می برد.در اولین قسمت فرود با استفاده از هوپ ها ( Hoops ) به شما آموزش داده خواهد شد و در قسمت های بعدی از هوپ ها خبری نیست و شما می آموزید که جهت انجام فرود در یک فرودگاه از سایر دستگاه ها استفاده کنید.

درس هفتم : اولین پرواز مستقل شما

در این درس مربی پرواز شما بیرون از هواپیما خواهد ماند و از شما می خواهد که طبق مسیر پرواز تعیین شده حول فرودگاه دور بزنید و خود از طریق رادیو با شما در تماس خواهد بود و شما را راهنمایی می کند تا این پرواز را بدرستی انجام دهید ، کاری که شما در بخش های بعدی نحوه انجام آن را به تنهایی خواهید آموخت.در این درس باید تیک آف کنید ، اوجگیری کنید ، به ارتفاع مورد نظر خود برسید ، بچرخید ، ارتفاع کم کنید و فرود بیایید همانطور که در طول پرواز های قبلی آموختید ؛ پس از انجام این پرواز شما نخستین گواهینامه خود یعنی گواهینامه پرواز مستقلی را دریافت خواهید کرد.

مطلب اصول تئوری پرواز ۴ را اینجا به پایان می رسانیم و آماده شروع درس های فصل اول خواهیم شد …!!


سیم مدز در شبکه های اجتماعی : کلیک کنید


این مطلب را ارزیابی کنید
ارسال ...
User Review
۰ (۰ votes)

تگ ها

درباره : احسان نوری

در سال 1394 با هدف ایجاد مرجع ممتاز شبیه ساز پرواز جهت استفاده کاربران فارسی زبان ، سیم مدز را راه اندازی کرده و همواره در تلاش هستیم با مطالعه ، انتشار رایگان مطالب کاربردی و اتکاء به همراهی شما به تحقق این هدف سرعت ببخشیم !

همچنین شاید اینها نیز مورد پسند شما باشند

0 دیدگاه در “اصول تئوری پرواز ۴”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

اینستاگرام

 •    Camtasia Studio
 •   JD A320
 •  Aerosoft CRJ 700900 X httpsgooglJ7hz96
 •  IXEG 737
 •  IXEG 737
 •  IXEG 737

دسترسی آسان

FS2004FSXP3Dx-plain
هواپیما

فرودگاه

منظره

اخبار

آموزش

نقد و بررسی

بازنقش

تبلیغات

http://uploadboy.com/bannerset/1/300x250.gif

کسب درآمد

تئوری پرواز

نظر سنجی

بیشترین فعالیت در کدام بخش باشد ؟

نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...
فضای مجازی