افزودنی فرودگاه تریبهوان

افزودنی فرودگاه تریبهوان

افزودنی فرودگاه تریبهوان

افزودنی فرودگاه تریبهوان کاری از امین رضا نادری ، برای شبیه ساز ایکس پلین آماده شده است.هم اکنون می توانید این بسته الحاقی را از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز دریافت کنید.

کاتماندو پایتخت کشور نپال و بزرگ‌ترین شهر این کشور است.نام کاتماندو از ترکیب واژه‌های سانسکریت “کاسث” به معنی چوب و “مانداپ” به معنی سایه‌سار پدید آمده است ؛ گفته می‌شود به خاطر فراوانی ساختمان‌های چوبی زیاد که باعث گسترده بودن سایه‌های فراوان در سطح شهر می‌شده این نام را بر آن شهر گذارده بودند.این شهر که پایتخت کشور نپال محسوب می‌شود در سال‌های اخیر رشد چشمگیری را به خود دیده است.گسترش شهر به حدی بوده است که عملا کاتماندو به شهر دیگری به نام پاتان متصل شده است.فرودگاه بین‌المللی تریبهووان (کد یاتا : KTM) بزرگترین فرودگاه و تنها فرودگاه بین‌المللی کشور نپال است که یک باند فرود بتن دارد و طول آن ۳۰۵۰ متر و در ارتفاع ۱۳۳۸ متری از سطح دریا واقع شده است.بیشتر پروازهای خارجی از دهلی ، امارات متحده عربی ، قطر و بانکوک هستند.

اکنون شما میتوانید این فرودگاه را که برای شبیه ساز ایکس پلین آماده شده است ، از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز دریافت کنید.

راهنمای نصب ( از زبان طراح ) : پوشه VNKT_kathmandu را در پوشه custom Scenery که در پوشه نصبی شبیه ساز قرار گرفته کپی کنید.


افزودنی فرودگاه تریبهوان : دانلود


این مطلب را ارزیابی کنید
ارسال ...
User Review
۳ (۲ votes)

تگ ها

درباره : امیر زارع

امیر زارع ، یکی از بی شمار علاقه مندان به صنعت هوانوردی و شبیه ساز پرواز هستم.فعالیت در حوزه شبیه ساز پرواز را از سال 1392 آغاز کرده و سعی میکنم تجربیاتم را به اشتراک بگذارم.در سیم مدز تلاش میکنم تا مطالب کاربردی به ویژه در زمینه شبیه ساز X-Plane 11 را جهت استفاده علاقه مندان فراهم بیاورم.

همچنین شاید اینها نیز مورد پسند شما باشند

0 دیدگاه در “افزودنی فرودگاه تریبهوان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 19 =

اینستاگرام

 •    Camtasia Studio
 •   JD A320
 •  Aerosoft CRJ 700900 X httpsgooglJ7hz96
 •  IXEG 737
 •  IXEG 737
 •  IXEG 737

دسترسی آسان

FS2004FSXP3Dx-plain
هواپیما

فرودگاه

منظره

اخبار

آموزش

نقد و بررسی

بازنقش

تبلیغات

http://uploadboy.com/bannerset/1/300x250.gif

کسب درآمد

تئوری پرواز

نظر سنجی

بیشترین فعالیت در کدام بخش باشد ؟

نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...
فضای مجازی