افزودنی فرودگاه شارل دوگل

افزودنی فرودگاه شارل دوگل

افزودنی فرودگاه شارل دوگل

افزودنی فرودگاه شارل دوگل کاری از امیرعلی شکوهی راد ، برای شبیه ساز ایکس پلین آماده شده است.هم اکنون می توانید این افزونه را از سیم مدز دریافت نمایید.

فرودگاه شارل دوگل در ۲۵ کیلومتری شمال شرقی پاریس واقع شده است.این فرودگاه شلوغ و پر رفت و آمد که یکی از بزرگ ترین های اروپا در زمینه ی ترابری و جا به جایی مسافر نیز می باشد ، پروژه ی ساختش در سال ۱۹۶۶ میلادی در شمال شهر پاریس کلید خورد.نکته ی جالبی که درباره فرودگاه شارل دوگل وجود دارد این است که این فرودگاه به افتخار ژنرال دوگل رهبر جنبش مقاومت فرانسه در جنگ جهانی دوم ، در سال ۱۹۷۴ به نام فعلیش تغییر نام داد.بسیاری از پرواز های داخلی و خارجی به مقصد پاریس و یا در کل کشور فرانسه در زمینه ی پرواز های خارجی به مقصد این فرودگاه صورت می گیرد.این فرودگاه در سال ۲۰۱۵ ، با ثبت رکورد جا به جایی ۶۶ میلیون مسافر و همچنین حدود ۵۰۰ هزار پرواز که از باندهای این فرودگاه انجام پذیرفته است ، رتبه ی ۸ فرودگاه های پرتردد در جهان و ۲ فرودگاه پرتردد در سطح اروپا را به دست آورده است.


افزودنی فرودگاه شارل دوگل


اکنون شما میتوانید این فرودگاه را که برای شبیه ساز ایکس پلین آماده شده است ، از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز دریافت کنید.


تذکر : برای اجرای این افزونه نیازمند نصب برنامه های FRUITSTAND ، OPENSCENERY ، RUSCENERY و MISTERX_LIBRARY می باشید که از این لینک می توانید برای دانلود اقدام نمایید.


افزودنی فرودگاه شارل دوگل : دانلود


این مطلب را ارزیابی کنید
ارسال ...
User Review
۰ (۰ votes)

تگ ها

درباره : امیر زارع

امیر زارع ، یکی از بی شمار علاقه مندان به صنعت هوانوردی و شبیه ساز پرواز هستم.فعالیت در حوزه شبیه ساز پرواز را از سال 1392 آغاز کرده و سعی میکنم تجربیاتم را به اشتراک بگذارم.در سیم مدز تلاش میکنم تا مطالب کاربردی به ویژه در زمینه شبیه ساز X-Plane 11 را جهت استفاده علاقه مندان فراهم بیاورم.

همچنین شاید اینها نیز مورد پسند شما باشند

0 دیدگاه در “افزودنی فرودگاه شارل دوگل”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + بیست =

اینستاگرام

 •  Aerosoft CRJ 700900 X httpsgooglJ7hz96
 •  IXEG 737
 •  IXEG 737
 •  IXEG 737
 •  IXEG 737
 •  IXEG 737 httpsgooglvULdWA

دسترسی آسان

FS2004FSXP3Dx-plain
هواپیما

فرودگاه

منظره

اخبار

آموزش

نقد و بررسی

بازنقش

تبلیغات

http://uploadboy.com/bannerset/1/300x250.gif

کسب درآمد

تئوری پرواز

نظر سنجی

بیشترین فعالیت در کدام بخش باشد ؟

نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...
فضای مجازی