بازنقش آسمان BBS A320

بازنقش آسمان BBS A320

بازنقش آسمان BBS A320

در این نوشته بازنقش آسمان BBS A320 برای شما کاربران گرامی آماده شده است.این بازنقش توسط احسان نوری برای افزودنی BlackBox آماده شده است.

ساخت ایرباس A۳۲۰ از سال ۱۹۸۴ آغاز شد و نخستین بار در ۲۲ فوریه ۱۹۸۷ در تولوز فرانسه به پرواز درآمد و در ژوئیه سال بعد در اختیار شرکت هواپیمایی ایر فرانس قرار گرفت.تولید اولیه مدل ۱۰۰-A320 بود که فقط تعداد کمی از آن ساخته شد.مدل A320-200 پس از دریافت گواهینامه پروازی در نوامبر ۱۹۸۸ با تغییراتی جایگزین مدل ۱۰۰ شد.ایرباس A320 اولین عضو از یک خانواده موفق محسوب می‌شود که توانسته موفقیت‌های زیادی را برای صنایع ایرباس به ارمغان آورد ؛ به طوریکه نرخ تولید انواع خانواده A320 از ماهانه ۲۲ فروند در سال ۲۰۰۰ به ۳۰ فروند در سال ۲۰۰۲ افزایش پیدا کرد.

بازنقش برای هواپیمایی ساخته شده که به سفارش Caledonian Airways و با شماره سریال ۳۵۴ ساخته شد. اولین پرواز خود را در تاریخ ۱۹۹۲/۰۷/۲۰ انجام داد و تا سال ۲۰۱۲ در هشت شرکت هواپیمایی دست‌به‌دست می‌شد.در تاریخ ۲۰۱۱/۱۲/۲۶ با رجیستر UR-CJO توسط آریا از شرکت Khors Air اجاره شد اما بدلیل مشکلات مالی ، از ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ توسط ایرتور اجاره شد و یک سال بعد مجددا به آن شرکت بازگشت.در مرداد ۱۳۹۲ توسط شرکت ماهان خریداری شد اما مدت پنج ماه زمینگیر بود تا اینکه پس از تغییر رجیستر به EP-MML فعالیت خود را برای این شرکت آغاز کرد.نهایتا در آذر ۱۳۹۳ توسط شرکت آسمان خریداری شده و رجیستر آن به EP-APF تغییر یافت.


آموزش نصب : کلیک کنید

بازنقش آسمان BBS A320 : کلیک کنید ( flightsim )


بازنقش آسمان BBS A320

EP-APF | Painted by : Ehsan Nouri


این مطلب را ارزیابی کنید
ارسال ...
User Review
۰ (۰ votes)

تگ ها

درباره : احسان نوری

در سال 1394 با هدف ایجاد مرجع ممتاز شبیه ساز پرواز جهت استفاده کاربران فارسی زبان ، سیم مدز را راه اندازی کرده و همواره در تلاش هستیم با مطالعه ، انتشار رایگان مطالب کاربردی و اتکاء به همراهی شما به تحقق این هدف سرعت ببخشیم !

همچنین شاید اینها نیز مورد پسند شما باشند

0 دیدگاه در “بازنقش آسمان BBS A320”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

اینستاگرام

 •    Camtasia Studio
 •   JD A320
 •  Aerosoft CRJ 700900 X httpsgooglJ7hz96
 •  IXEG 737
 •  IXEG 737
 •  IXEG 737

دسترسی آسان

FS2004FSXP3Dx-plain
هواپیما

فرودگاه

منظره

اخبار

آموزش

نقد و بررسی

بازنقش

تبلیغات

http://uploadboy.com/bannerset/1/300x250.gif

کسب درآمد

تئوری پرواز

نظر سنجی

بیشترین فعالیت در کدام بخش باشد ؟

نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...
فضای مجازی