بازنقش تفتان CLS MD82

بازنقش تفتان CLS MD82

بازنقش تفتان CLS MD82

در این نوشته بازنقش تفتان CLS MD82 برای شما کاربران گرامی آماده شده است.این بازنقش توسط احسان نوری برای افزودنی CLS آماده شده است.

McDonnell Douglas MD-80 یک هواپیمای مسافربری دو موتوره ساخته شرکت مک‌دانل داگلاس است. نخستین پرواز MD-80 در ۱۸ اکتبر ۱۹۷۹ صورت گرفت. MD سری ۸۰ نسل جدیدی از هواپیمای قدیمی‌تر این شرکت، مک‌دونال داگلاس دی‌سی-۹ به حساب می‌آید. این هواپیماها تشابه زیادی با خانواده بوئینگ MD-90 دارند. به همین علت به آنها دی‌سی-۹ سوپر ۸۰ هم گفته می‌شود.MD-82 دارای موتور بهینه‌سازی شده می باشد.

بازنقش برای هواپیمایی ساخته شده که با شماره سریال ۴۹۵۰۲ ساخته شد و اولین پرواز خود را در تاریخ ۱۹۸۷/۶/۱ انجام داد.تا سال ۲۰۰۷ برای شرکت‌های چینی پرواز می‌کرد.از ۲۰۱۲/۴/۲ شرکت ایرتور این هواپیما را با رجیستر UR-CJQ از شرکت اوکراینی Bukovyna اجاره کرد اما مدتها پس از اتمام اجاره در فرودگاه مشهد پارک شده بود تا اینکه شرکت تفتان که پس از سال‌ها ، مجددا قصد شروع فعالیت دارد ، این هواپیما را خریداری کرد و رجیستر آن را به EP-CBA تغییر داد.تا شروع فعالیت شرکت تفتان ، این هواپیما توسط شرکت تابان به پرواز در می‌آید.چیدمان صندلی‌های این هواپیما به صورت C12 Y135 می‌باشد.


آموزش نصب : کلیک کنید

بازنقش تفتان CLS MD82 : کلیک کنید ( flightsim )


بازنقش تفتان CLS MD82

EP-CBA | Painted by : Ehsan Nouri


تگ ها

همچنین شاید اینها نیز مورد پسند شما باشند

0 دیدگاه در “بازنقش تفتان CLS MD82”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

http://uploadboy.com/bannerset/1/300x250.gif

کسب درآمد

تئوری پرواز
کانال دانلود سیم مدز

نظر سنجی

بیشترین فعالیت در کدام بخش باشد ؟

نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...

فضای مجازی

سیم مدز در شبکه های اجتماعی