افزودنی فرودگاه ارومیه

بازدید: 4055 بازدید

افزودنی فرودگاه ارومیه

افزودنی فرودگاه ارومیه کاری از فرخ رستمی کیا ، برای دانلود آماده شده است.هم اکنون می توانید این بسته الحاقی را از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز دریافت کنید.

فرودگاه ارومیه از فرودگاه های مهم ناحیه شمال غرب ایران است.این فرودگاه در مرکز استان آذربایجان غربی و در شمال شهر ارومیه واقع شده‌است.فاصله این فرودگاه از شهر ۱۵ کیلومتر است.فرودگاه در زمینی به مساحت ۳۴۳ هکتار ساخته شده است.ارتفاع فرودگاه از سطح دریا ۱۳۲۴ متر است.فرودگاه ارومیه دارای دو ترمینال داخلی به مساحت ۴۲۰۰ متر مربع و ترمینال خارجی به مساحت ۴۴۰۰ متر مربع می باشد و هر دو ترمینال مجهز به دستگاههای تفتیش بار و مسافر هستند.زیر ساختهای ارتباطی این فرودگاه جهت سرعت بیشتر و مطمئن تر بر پایه فیبرهای نوری برقرار گردیده است.پس از آشنایی مختصر با این فرودگاه هم اکنون زمان دانلود این افزودنی فرا رسیده است !!

این افزونه با شبیه سازهای FSX ( + ویرایش استیم ) و P3D سازگاری دارد و دارای ویژگی هایی از جمله : مدلسازی المانهای شاخص ، استفاده از تکسچرهای با کیفیت (۲K) ، بهینه سازی شده برای بهترین عملکرد ، فتوریل فرودگاه و محیط اطراف و .. می باشد.هم اکنون می توانید این محصول زیبا را از سیم مدز مرجع شبیه ساز پرواز دریافت نمایید.

ادامه مطلب

دانلود افزودنی فرودگاه ارومیه