افزودنی فرودگاه تریبهوان

بازدید: 4354 بازدید

افزودنی فرودگاه تریبهوان

افزودنی فرودگاه تریبهوان کاری از امین رضا نادری ، برای شبیه ساز ایکس پلین آماده شده است.هم اکنون می توانید این بسته الحاقی را از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز دریافت کنید.

کاتماندو پایتخت کشور نپال و بزرگ‌ترین شهر این کشور است.نام کاتماندو از ترکیب واژه‌های سانسکریت “کاسث” به معنی چوب و “مانداپ” به معنی سایه‌سار پدید آمده است ؛ گفته می‌شود به خاطر فراوانی ساختمان‌های چوبی زیاد که باعث گسترده بودن سایه‌های فراوان در سطح شهر می‌شده این نام را بر آن شهر گذارده بودند.این شهر که پایتخت کشور نپال محسوب می‌شود در سال‌های اخیر رشد چشمگیری را به خود دیده است.گسترش شهر به حدی بوده است که عملا کاتماندو به شهر دیگری به نام پاتان متصل شده است.فرودگاه بین‌المللی تریبهووان (کد یاتا : KTM) بزرگترین فرودگاه و تنها فرودگاه بین‌المللی کشور نپال است که یک باند فرود بتن دارد و طول آن ۳۰۵۰ متر و در ارتفاع ۱۳۳۸ متری از سطح دریا واقع شده است.بیشتر پروازهای خارجی از دهلی ، امارات متحده عربی ، قطر و بانکوک هستند.

اکنون شما میتوانید این فرودگاه را که برای شبیه ساز ایکس پلین آماده شده است ، از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز دریافت کنید.

راهنمای نصب ( از زبان طراح ) : پوشه VNKT_kathmandu را در پوشه custom Scenery که در پوشه نصبی شبیه ساز قرار گرفته کپی کنید.

ادامه مطلب

دانلود افزودنی فرودگاه تریبهوان