افزودنی AASceneries Phuket VTSP

بازدید: 2926 بازدید

افزودنی AASceneries Phuket VTSP

سیم مدز این بار نیز به درخواست شما ، افزودنی AASceneries Phuket VTSP را منتشر می کند.این بسته الحاقی با شبیه ساز پرواز FSX سازگاری دارد.

فرودگاه بین‌المللی پوکت یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتا HKT است و دومین فرودگاه پرتردد کشور تایلند محسوب می‌شود که یک باند فرود آسفالت به طول ۳۰۰۰ متر دارد.این فرودگاه در شمال جزیره پوکت و در ۳۲ کیلومتری مرکز شهر و در ارتفاع ۲۵ متری از سطح دریا واقع است.

فرودگاه بین المللی پوکت دروازه ورود بخش جنوبی کشور تایلند برای گردشگران است ؛ از این رو ، این فرودگاه نقش بسیار مهمی در رونق صنعت گردشگری تایلند ایفا می‌کند.فرودگاه بین المللی پوکت از لحاظ آمار مسافران جایگاه سومین فرودگاه پرتردد کشور تایلند را در اختیار دارد.این فرودگاه در سال ۲۰۱۳ میلادی با ثبت ۳/۱۱ میلیون ورود در حدود ۸/۱۸ درصد نسبت به سال ۲۰۱۲ رشد آمار سفر داشته است.فرودگاه پوکت با وجود موقعیت خود ( قرارگیری در ساحل ) ۲۵ متر از میانگین سطح دریا مرتفع‌تر بوده و از این رو ، جای نگرانی درباره امنیت فیزیکی سازه آن وجود ندارد.همچنین به دلیل تعدد پروازها ، فرودگاه به صورت شبانه‌روزی فعال بوده و توانایی پذیرش ۳۰ پرواز در ساعت را دارد.


افزودنی AASceneries Phuket VTSP


از ویژگی های این افزودنی می توان به حجم کم ، پوشش فتوسنری ناحیه فرودگاه ، طراحی سفارشی علائم فرودگاه ، طراحی چمن سه بعدی ، طراحی جت وی سفارشی ، طراحی با دقت و جزئیات بالا و استفاده از انیمیشن های گوناگون اشاره کرد.این محصول توسط سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز برای شما آماده شده است.هم اکنون از آن استفاده کنید!!

تذکر : توجه داشته باشید ممکن است در هنگام نصب فایل آپدیت نیاز به تغییر آدرس داشته باشید.آدرس باید به پوشه SimMarket\PhuketIntFSX\VTSP_FSX که در محل نصب شبیه ساز است اشاره کند.


این محتوا مخصوص کاربران با اشتراک ویژه می باشد !

جهت تهیه اشتراک ویژه از طریق این صفحه در سایت ثبت نام کنید.در صورتیکه از قبل حساب کاربری دارید ، ابتدا وارد حساب خود شده و سپس برای تهیه اشتراک به این صفحه مراجعه نمایید.پس از تهیه اشتراک ابتدا از طریق لینک ارسال شده ایمیل خود را تایید کرده و سپس کش مرورگر خود را به صورت کامل پاک کنید.سپس وارد حساب کاربری شده ، دکمه Shift را نگه داشته و بر روی علامت Refresh مرورگر کلیک کنید تا محتوای جدید بارگیری شود.


ادامه مطلب