افزودنی ANTS AIRPLANES EAGLET

افزودنی ANTS AIRPLANES EAGLET

افزودنی ANTS AIRPLANES EAGLET یکی دیگر از افزونه های درخواستی کاربران می باشد که در دسترس قرار گرفته است ، با معرفی این بسته الحاقی همراه سیم مدز باشید.

تکنام P92 Eaglet یک هواپیمای فوق سبک با ظرفیت ۲ سرنشین می باشد.طراحی داخلی این هواپیما به گونه ای است که حداکثر فضای ممکن برای خلبان و مسافر تقسیم شده است.محدوده پرواز این هواپیما ۸۸۴ کیلومتر می باشد.افزودنی این هواپیما برای شبیه ساز پرواز طراحی و آماده شده است که در ادامه به معرفی ویژگی های آن خواهیم پرداخت.


افزودنی ANTS AIRPLANES EAGLET


این بسته الحاقی شامل ویژگی هایی از جمله تنظیم میزان شفافیت پنجره ها ، خلبان و مسافر متحرک ، چک لیست های تعاملی ، مدیریت انیمیشن ها ، راهنمای پرواز ( دسترسی آسان در طول پرواز ) ، ۷ بازنقش ( همراه با ۴ عدد با قابلیت تغییر رجیستر توسط کاربر ) ، افکت باران ، جزئیات فراوان در طراحی و مدل سازی و بسیاری از موارد دیگر می باشد.همچنین این افزودنی با شبیه ساز پرواز FSX ( سرویس پک ۲ یا پک اکسلریشن ) و ورژن ۲.۵ ، ۳.۴ و ۴ شبیه ساز پرواز P3D سازگاری دارد.هم اکنون می توانید این محصول را از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز دریافت نمایید.


این محتوا مخصوص کاربران با اشتراک ویژه می باشد !

جهت تهیه اشتراک ویژه از طریق این صفحه در سایت ثبت نام کنید.در صورتیکه از قبل حساب کاربری دارید ، ابتدا وارد حساب خود شده و سپس برای تهیه اشتراک به این صفحه مراجعه نمایید.


مطالعه بیشتر