افزودنی Carenado DO228

بازدید: 3936 بازدید

افزودنی Carenado DO228

در این مطلب افزودنی Carenado DO228 را برای شبیه ساز پرواز آماده کرده ایم.این نسخه از افزونه با شبیه سازهای FSX ( + ویرایش استیم ) و P3D ورژن ۲٫۵ و ۳ سازگار است.

فروش قابل توجه نمونه های مسافربری دورنیر ۲۲۸ باعث موفقیت شرکت دورنیر شده است.سطح مقطع این هواپیمای موفق ، از ترکیب مدل های قدیمی تر ۲۸ و ۱۲۸ همراه با بالهای ساخته شده از تکنولوژی روز به دست آمده است. از لحاظ ساختاری، دورنیر دارای دو مدل مختلف ۱۰۰ و ۲۰۰ است. این دو مدل که به طور همزمان ساخته شده اند محدوده پرواز بیشتر در مدل ۱۰۰ و امکان حمل بار بیشتر در مدل ۲۰۰ را فراهم می کنند. بخش هایی از بدنه دورنیر ۲۲۸ از جمله پوسته بالای بال، دماغه و همچنین دم هواپیما از مواد مرکب ساخته شده است.

مدل ۱۰۰ برای اولین بار در ۲۸ مارس ۱۹۸۱ و مدل ۲۰۰ در ۹ می همان سال اولین پروازشان را انجام دادند. پس از انجام موفق آزمایشات، دورنیر ۲۲۸ در آگوست ۱۹۸۲ وارد خدمت شد. از دورنیر ۲۲۸ مدلهای مختلفی ساخته شده است. از جمله مدل ۱۰۱ با ساختار تقویت شده و ارابه فرود قوی تر برای پروازهای با وزن بیشتر، مدل برگرفته از سری ۲۰۰ با نام ۲۰۱، همچنین مدل ۲۰۲ که نمونه ساخته شده تحت لیسانس در هند برای حمل و نقل ترابری سبک از مهمترین مدل های دورنیر محسوب می شوند. آخرین نمونه دورنیر ۲۲۸، (اکنون فیرچایلد آئرواسپیس) مدل ۲۱۲ است. هواپیمای جدید دارای ساختار کشیده تر و قادر به حمل بار بیشتر می باشد. همچنین از الکترونیک پروازی مدرن تری نیز سود جسته است.این افزونه نیز مانند دیگر محصولات Carenado از کیفیت بالایی برخوردار است.از ویژگی های این محصول می توان به تکسچرهای با کیفیت ( ۴۰۹۶ ) ، حالت C&D ، صدای استریو ۳D ، قابلیت شخصی سازی شفافیت پنجره ها ، بازتاب ابزار و عناصر استاتیک ، بازتاب واقعی نور و … اشاره کرد.هم اکنون قادر خواهید بود تا این افزودنی زیبا را از سایت سیم مدز مرجع شبیه ساز پرواز دریافت نمایید.


بروزرسانی : نسخه ۱.۲ افزودنی علاوه بر FSX ، FSX:SE و ورژن ۲ و ۳ شبیه ساز پرواز P3D ؛ با ورژن ۴ و ۵ شبیه ساز پرواز P3D نیز سازگار است.


این محتوا مخصوص کاربران با اشتراک ویژه می باشد !

جهت تهیه اشتراک ویژه از طریق این صفحه در سایت ثبت نام کنید.در صورتیکه از قبل حساب کاربری دارید ، ابتدا وارد حساب خود شده و سپس برای تهیه اشتراک به این صفحه مراجعه نمایید.پس از تهیه اشتراک ابتدا از طریق لینک ارسال شده ایمیل خود را تایید کرده و سپس کش مرورگر خود را به صورت کامل پاک کنید.سپس وارد حساب کاربری شده ، دکمه Shift را نگه داشته و بر روی علامت Refresh مرورگر کلیک کنید تا محتوای جدید بارگیری شود.


ادامه مطلب