افزودنی CLS MD8x

افزودنی CLS MD8x

افزودنی CLS MD8x با ویژگی هایی همچون : صدای اصلی ، طراحی بدنه با جزئیات ، نورپردازی دقیق و زیبا ، انواع لیوری های مختلف و … آماده شده است.

ابتدا به صورت کوتاه با هواپیما MD 80 آشنا خواهیم شد.هواپیما MD 80 یا به طور کامل تر McDonnell Douglas MD-80 ( مک دانل داگلاس ام دی – ۸۰ ) یک هواپیمای مسافربری دو موتوره ساخت شرکت مک دانل داگلاس است.چندی از کاربران اصلی این هواپیما ایرلاین های ایرانی هستند.نخستین پرواز ام دی – ۸۰ در سال ۱۹۷۹ صورت گرفت.مک دانل داگلاس ام دی – ۸۰ نسل جدیدی از هواپیمای قدیمی تر این شرکت ، مک دانل داگلاس دی سی – ۹ به حساب می آید.این هواپیما تشابه زیادی با خانواده مک دانل داگلاس ام دی – ۹۰ دارند ؛ به همین علت به آن ها دی سی – ۹ سوپر ۸۰ هم گفته می شود.ما این هواپیما را برای شبیه ساز پرواز شرکت مایکروسافت قرار داده ایم و امیدواریم تا تمامی علاقه مندان بتوانند از پرواز با این هواپیمای زیبا لذت ببرند.هم اکنون می توانید این افزودنی زیبا را از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز دریافت نمایید. برای دانلود بازنقش های این افوزنه زیبا نیز می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.


لینک دانلود

این محتوا مخصوص کاربران با اشتراک ویژه می باشد !

جهت تهیه اشتراک ویژه از طریق این صفحه در سایت ثبت نام کنید.در صورتیکه از قبل حساب کاربری دارید ، ابتدا وارد حساب خود شده و سپس برای تهیه اشتراک به این صفحه مراجعه نمایید.


مطالعه بیشتر