افزودنی IXEG 737

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

افزودنی IXEG 737

افزودنی IXEG 737 را به درخواست شما کاربران گرامی در سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز قرار داده ایم.این افزونه مناسب شبیه ساز پرواز X-Plain می باشد.

بوئینگ ۷۳۷ معروف به بچه بوئینگ ، یک هواپیمای مسافربری باریک‌پیکر و تک‌راهرو ساخته شرکت بوئینگ آمریکا است.طراحی این هواپیما از ۱۱ مه ۱۹۶۴ آغاز شد و نخستین‌بار در ۹ آوریل ۱۹۶۷ به پرواز درآمد.یک سال بعد با بکارگیری در ناوگان لوفتهانزا ، کاربرد تجاری آن آغاز شد.مدل ابتدایی ظرف مدت کوتاهی با مدلی طویل‌تر جایگزین شد.بوئینگ ۷۳۷ هواپیمایی کارا و محبوب می باشد که تا پایان سال ۲۰۱۷ برای بوئینگ ۷۳۷ (در تمامی مدل‌ها) بیش از ۱۴۲۰۰ فروند سفارش قطعی ثبت شده است که ۹۸۰۲ فروند از آن به ۲۸۵ ایرلاین تحویل شده است.این افزونه دارای ویژگی های فراوانی می باشد که می توان از طراحی با جزئیات فراوان ، صدای ۳D موتورها ، خلبانان متحرک ۳D ، شبیه سازی بدون محدودیت سیستم ها ، عملکرد واقعی و امکان برنامه ریزی پرواز با چارت های رسمی ، صداهای سفارشی مانند صداهای هشدار و صدای واقعی بازکردن پنجره های کاکپیت به عنوان بخشی از این ویژگی ها نام برد.


آموزش نصب افزودنی IXEG 737 :

  1. پوشه ای به نام X-Aviation در آدرس X-Plane/Aircrafts بسازید.
  2. پوشه IXEG 737 Classic که در محتوای فایل دانلودی قرار دارد را در پوشه ای که در مرحله ۱ ساخته اید کپی کنید.
  3. پوشه ای به نام X-Aviation را این بار در فولدر اصلی شبیه ساز X-Plane بسازید.
  4. برنامه xaLicenseGenerator ( محتوای دانلود ) را اجرا کرده و سپس فایل B733.acf را به درون برنامه کشیده و رها کنید.
  5. از لیست موجود در برنامه گزینه B737 را انتخاب کرده و سپس بر روی Generate for X-Plane on the current machine کلیک کنید.
  6. فایلی به نام license_db در محل اجرای برنامه xaLicenseGenerator ایجاد می شود ؛ این فایل را در پوشه ای که در مرحله ۳ ایجاد کرده اید کپی کنید.
  7. در نهایت پوشه Gizmo64.plugin ( محتوای دانلود ) را در آدرس X-Plane/Resources/Plugins کپی کنید.

مطالعه بیشتر

دانلود افزودنی IXEG 737
8349 بازدید

 برچسب‌ها