افزودنی PRO ATC X

بازدید: 6946 بازدید

افزودنی PRO ATC X

در این نوشته یک برنامه منحصر به فرد و کاربردی یعنی افزودنی PRO ATC X برای شما کاربران آماده شده است.این برنامه با شبیه سازهای پرواز FSX و P3D سازگاری دارد.

شاید برای افرادی که آشنایی بیشتری با شبیه ساز دارند ، سطح کنترل ترافیک هوایی شبیه ساز پایین باشد ، به همین جهت این برنامه به شیوه ای چشمگیر جایگزین ATC شبیه ساز می شود.از ویژگی های این برنامه می توان به اطلاعات ناوبری سرتاسر دنیا ، وارد کردن و خروجی گرفتن از پلن پرواز در فرمت های مختلف ، پشتیبانی از PMDG 737 NGX یا Airbus X Extended و … ، اضافه کردن چک لیست ، سفارشی سازی چک لیست های موجود ، نقشه متحرک ، نداشتن تاثیر در فریم ریت و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.همچنین یکی از برترین ویژگی های این افزونه که آن را از بقیه متمایز می کند استفاده از صداهای واقعی می باشد.این افزونه پرطرفدار که سازگار با شبیه سازهای پرواز FSX و P3D می باشد در سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز قرار گرفته است ، برای مشاهده کاربرد این افزونه می توانید از ویدئوی بالا استفاده نمایید.همچنین شما کاربران قادر خواهید بود تا از این لینک پک صداهای مختلفی که برای این برنامه تهیه شده را دانلود و طبق راهنمای نصب به برنامه اضافه کنید.

آموزش نصب ورژن ۱٫۹٫۲٫۵ :

  1. دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  2. فایل شماره ۱ ( Setup ) را اجرا و نصب کنید.
  3. فایل keygen را در حالت ادمین اجرا کرده و فایل proatcxk را در محل نصب نرم افزار انتخاب و جایگزین کنید.
  4. برنامه را اجرا کنید ، پیغام های ظاهر شده را ببندید سپس از طریق گزینه Options به قسمت Application بروید و گزینه ” Automatically Check For Updates ” را غیر فعال کنید.
  5. فایل شماره ۲ ( ۱۸۷۹ ) و ۳ ( ۱۹۲۲ ) را به ترتیب نصب نمایید.
  6. فایل ایرک را برای این برنامه دانلود و نصب کنید.(مهم)
  7. برنامه را اجرا کنید و در صورت مواجه نشدن با پیغام Import از طریق منو Data گزینه Import Airac Data را انتخاب کنید.سپس گزینه Read Scenery را بزنید و تا پایان عملیات منتظر بمانید ؛ در پایان نیز گزینه Start Import را فشرده و بعد از تکمیل عملیات برنامه را ببندید.
  8. فایل شماره ۴ ( ۱۹۲۴ ) و ۵ ( ۱۹۲۵ ) را به ترتیب نصب نمایید.
  9. در آخرین قدم محتویات فایل فشرده را در محل نصب برنامه کپی و جایگزین کنید.

این محتوا مخصوص کاربران با اشتراک ویژه می باشد !

جهت تهیه اشتراک ویژه از طریق این صفحه در سایت ثبت نام کنید.در صورتیکه از قبل حساب کاربری دارید ، ابتدا وارد حساب خود شده و سپس برای تهیه اشتراک به این صفحه مراجعه نمایید.پس از تهیه اشتراک ابتدا از طریق لینک ارسال شده ایمیل خود را تایید کرده و سپس کش مرورگر خود را به صورت کامل پاک کنید.سپس وارد حساب کاربری شده ، دکمه Shift را نگه داشته و بر روی علامت Refresh مرورگر کلیک کنید تا محتوای جدید بارگیری شود.


ادامه مطلب