بازنقش آسمان BBS A320

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

بازنقش آسمان BBS A320

در این نوشته بازنقش آسمان BBS A320 برای شما کاربران گرامی آماده شده است.این بازنقش توسط احسان نوری برای افزودنی BlackBox آماده شده است.

ساخت ایرباس A۳۲۰ از سال ۱۹۸۴ آغاز شد و نخستین بار در ۲۲ فوریه ۱۹۸۷ در تولوز فرانسه به پرواز درآمد و در ژوئیه سال بعد در اختیار شرکت هواپیمایی ایر فرانس قرار گرفت.تولید اولیه مدل ۱۰۰-A320 بود که فقط تعداد کمی از آن ساخته شد.مدل A320-200 پس از دریافت گواهینامه پروازی در نوامبر ۱۹۸۸ با تغییراتی جایگزین مدل ۱۰۰ شد.ایرباس A320 اولین عضو از یک خانواده موفق محسوب می‌شود که توانسته موفقیت‌های زیادی را برای صنایع ایرباس به ارمغان آورد ؛ به طوریکه نرخ تولید انواع خانواده A320 از ماهانه ۲۲ فروند در سال ۲۰۰۰ به ۳۰ فروند در سال ۲۰۰۲ افزایش پیدا کرد.

بازنقش برای هواپیمایی ساخته شده که به سفارش Caledonian Airways و با شماره سریال ۳۵۴ ساخته شد. اولین پرواز خود را در تاریخ ۱۹۹۲/۰۷/۲۰ انجام داد و تا سال ۲۰۱۲ در هشت شرکت هواپیمایی دست‌به‌دست می‌شد.در تاریخ ۲۰۱۱/۱۲/۲۶ با رجیستر UR-CJO توسط آریا از شرکت Khors Air اجاره شد اما بدلیل مشکلات مالی ، از ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ توسط ایرتور اجاره شد و یک سال بعد مجددا به آن شرکت بازگشت.در مرداد ۱۳۹۲ توسط شرکت ماهان خریداری شد اما مدت پنج ماه زمینگیر بود تا اینکه پس از تغییر رجیستر به EP-MML فعالیت خود را برای این شرکت آغاز کرد.نهایتا در آذر ۱۳۹۳ توسط شرکت آسمان خریداری شده و رجیستر آن به EP-APF تغییر یافت.


نکته : برای دانلود از سایت flightsim ابتدا با مراجعه به سایت وارد حساب کاربری خود شوید و سپس بر روی لینک دانلود بازنقش در سایت سیم مدز کلیک کنید تا به صفحه دانلود بازنقش هدایت شوید.


طراح : احسان نوری

آموزش نصب بازنقش : کلیک کنید

جزئیات : EP-APF

بازنقش آسمان BBS A320

مطالعه بیشتر

دانلود بازنقش آسمان BBS A320
1299 بازدید