بازنقش ایران ایر Rotate MD80

بازدید: 5724 بازدید

بازنقش ایران ایر Rotate MD80

در این نوشته بازنقش ایران ایر Rotate MD80 برای شما کاربران گرامی آماده شده است.این بازنقش توسط امیرحسین قربانی آماده شده است.

McDonnell Douglas MD-80 یک هواپیمای مسافربری دو موتوره ساخته شرکت مک‌دانل داگلاس است.نخستین پرواز MD-80 در ۱۸ اکتبر ۱۹۷۹ صورت گرفت.MD سری ۸۰ نسل جدیدی از هواپیمای قدیمی‌تر این شرکت ، مک‌دونال داگلاس دی‌سی-۹ به حساب می‌آید.این هواپیماها تشابه زیادی با خانواده بوئینگ MD-90 دارند.به همین علت به آنها دی‌سی-۹ سوپر ۸۰ هم گفته می‌شود.MD-82 دارای موتور بهینه‌سازی شده می باشد.

بازنقش برای هواپیمایی ساخته شده که با شماره سریال ۴۹۵۱۰ در شانگهای چین مونتاژ شد و اولین پرواز خود را در تاریخ ۱۹۸۹/۰۳/۰۱ انجام داد.۹ ماه بعد توسط China Northern Airlines خریداری شد و سیزده سال برای این شرکت پرواز کرد.از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۷ در China Southern Airlines خدمت کرد و سپس برای بیش از یک سال زمینگیر شد.در نوامبر ۲۰۰۸ توسط Aurora Airlines و در سپتامبر ۲۰۰۹ توسط Bukovyna خریداری شد و در همان ماه به شرکت چابهار اجاره داده شد.در تاریخ ۲۰۰۹/۰۹/۲۹ هواپیما در اختیار شرکت ایرتور قرار گرفت. مدتی نیز در مشهد زمینگیر بود تا اینکه از ۲ مهر ۱۳۹۳ اجاره آن به ایران‌ایر منتقل شد.

آموزش نصب بازنقش : پوشه iran air در مسیر X-Plane ۱۱\Aircraft\Laminar Research\Rotate-MD-80\liveries کپی کنید.


طراح : امیرحسین قربانی

جزئیات : UR-CHW


بازنقش ایران ایر Rotate MD80

بازنقش ایران ایر Rotate MD80

ادامه مطلب

دانلود بازنقش ایران ایر Rotate MD80