بازنقش تابان BAe 146

بازنقش تابان BAe 146

در این نوشته بازنقش تابان BAe 146 برای شما کاربران گرامی آماده شده است.این بازنقش توسط احسان نوری برای افزودنی Just Flight آماده شده است.

در ابتدا اجازه دهید تا با تاریخچه‌ی هواپیمای BAe 146 آشنا شویم.این هواپیما در رده هواپیماهای با اندازه متوسط قرار می‌گیرد.این هواپیما توسط شرکت British Aerospace انگلستان (بعدها به BAE Systems تبدیل شد) تولید گردید.این هواپیما دارای چهار موتور توربوفن است که در زیر بالهای آن قرار گرفته‌اند.این هواپیما قابلیت عملیات در فرودگاه‌های باند کوتاه را دارا می‌باشد اما به همین دلیل از راحتی کمتری برخوردار است و در هنگام لندینگ تکانهای جانبی بیشتر دارد.

بازنقش برای هواپیمایی ساخته شده که به سفارش DAT و با شماره سریال ۲۲۸۹ ساخته شد و اولین پرواز خود را در تاریخ ۱۹۹۶/۰۶/۱۹ انجام داد.شرکت تابان در ۲۰۱۵/۰۳/۱۱ این پرنده را خریداری و پس از تغییر رجیستر هواپیما به EP-TBG و نام‌گذاری آن به لرستان، هواپیما را عملیاتی کرد.


نکته : برای دانلود از سایت flightsim ابتدا با مراجعه به سایت وارد حساب کاربری خود شوید و سپس بر روی لینک دانلود بازنقش در سایت سیم مدز کلیک کنید تا به صفحه دانلود بازنقش هدایت شوید.


طراح : احسان نوری

آموزش نصب بازنقش : کلیک کنید

جزئیات : EP-TBG


مطالعه بیشتر

دانلود بازنقش تابان BAe 146
1188 بازدید