بازنقش تابان Qw 757

بازدید: 9176 بازدید

بازنقش تابان Qw 757

در این نوشته بازنقش تابان Qw 757 برای شما کاربران گرامی آماده شده است.این بازنقش توسط رضا حسین نژاد برای افزودنی QualityWings 757 آماده شده است.در ابتدا آشنایی مختصری با Boeing 757 خواهیم داشت و با ذکر جزئیاتی راجع به بازنقش به سراغ دانلود آن خواهیم رفت.

بوئینگ ۷۵۷ یک هواپیمای لاغرپیکر و دارای بدنه کشیده ساخته شرکت بوئینگ کشور آمریکا است.این هواپیما از سری هواپیماهای دوموتوره خانواده ۷۵۷ ، ۷۶۷ و ۷۷۷ است که طراحی آنها از اواسط سال ۱۹۸۷ آغاز شد.نخستین پرواز ۷۵۷ در ۱۹ فوریه ۱۹۸۲ صورت گرفت.

بازنقش برای هواپیمایی ساخته شده که با شماره سریال ۲۷۵۹۹ ساخته شد.اولین پرواز خود را در تاریخ ۱۹۹۶/۰۲/۲۹ انجام داد.ابتدا به شرکت آفریقایی TACV رفت و سپس از ۲۰۱۳/۰۴/۰۷ شرکت تاجیک‌ایر آن را با رجیستر EY-752 در اختیار گرفت.از ۲۰۱۵/۰۳/۱۹ به صورت اجاره در اختیار شرکت تابان قرار گرفت تا اینکه در ۲۰۱۶/۰۷/۲۷ ضمن تغییر رجیستر به EP-TBI به مالکیت این شرکت درآمد.


نکته : برای دانلود از سایت flightsim ابتدا با مراجعه به سایت وارد حساب کاربری خود شوید و سپس بر روی لینک دانلود بازنقش در سایت سیم مدز کلیک کنید تا به صفحه دانلود بازنقش هدایت شوید.


طراح : رضا حسین نژاد

آموزش نصب بازنقش : کلیک کنید

جزئیات : EP-TBI

بازنقش تابان Qw 757

ادامه مطلب

دانلود بازنقش تابان Qw 757