بازنقش قشم BAe 146

بازدید: 3805 بازدید

بازنقش قشم BAe 146

در این نوشته بازنقش قشم BAe 146 برای شما کاربران گرامی آماده شده است.این بازنقش توسط احسان نوری برای افزودنی Just Flight آماده شده است.با معرفی مختصر BAe 146 به سراغ دانلود بازنقش می رویم.

هواپیمای BAe 146 در رده هواپیماهای با اندازه متوسط قرار می‌گیرد.این هواپیما توسط شرکت British Aerospace انگلستان (بعدها به BAE Systems تبدیل شد) تولید گردید.این هواپیما دارای چهار موتور توربوفن است که در زیر بالهای آن قرار گرفته‌اند.این هواپیما قابلیت عملیات در فرودگاه‌های باند کوتاه را دارا می‌باشد اما به همین دلیل از راحتی کمتری برخوردار است و در هنگام لندینگ تکانهای جانبی بیشتر دارد.

بازنقش برای هواپیمایی ساخته شده که به سفارش Aegean Aviation و با شماره سریال ۳۳۷۵ ساخته شد. اولین پرواز خود را در تاریخ ۲۰۰۰/۰۷/۰۶ انجام داد. برای British Aerospace نیز سابقه پرواز دارد.شرکت Asian Express Airline این هواپیما را نیز در ۲۰۱۳/۰۱/۱۸ با رجیستر EY-574 برای شرکت قشم خریداری کرد. رجیستر این هواپیما به EP-FQV تغییر یافت.


نکته : برای دانلود از سایت flightsim ابتدا با مراجعه به سایت وارد حساب کاربری خود شوید و سپس بر روی لینک دانلود بازنقش در سایت سیم مدز کلیک کنید تا به صفحه دانلود بازنقش هدایت شوید.


طراح : احسان نوری

آموزش نصب بازنقش : کلیک کنید

جزئیات : EP-FQV

بازنقش قشم BAe 146

ادامه مطلب

دانلود بازنقش قشم BAe 146