بازگشایی مجدد سایت

بازدید: 2952 بازدید

بازگشایی مجدد سایت

بازگشایی مجدد سایت سیم مدز را به همراهان عزیز اعلام و چند مورد رو هم اضافه می کنم :

تاسیس فروشگاه

پیام هایی با موضوع ارسال فیزیکی افزونه ها ارسال شد ، پس باید در این مورد یکم صحبت کرد.دسترسی به افزودنی هایی با حجم بالا مثل مجموعه هواپیماهای شرکت های مختلف ، مناظر پرواز مثل Austria Professional HD و … با راه اندازی فروشگاه ممکن هست.در حال حاضر ما این امکان رو در نظر داریم که علاوه بر انتشار مطالب به صورت رایگان ، امکان خرید دلخواه رو هم اضافه کنیم تا عزیزانی که مایل هستند افزونه ها رو به صورت فیزیکی دریافت کنند.همچنین فروشگاه محصولات نیز افتتاح شده که توسط طراحان محصول اداره می شود.

مطالب قبلی

مطالب سایت ، مجدد در حال نوشته شدن هستند و قولی نمی دهیم که مطالب قبلی نیز بازنویسی شوند ؛ تنها ممکنه بخشی از مطالب گذشته رو بازنویسی یا از آنها استفاده کنیم.

تایید نظرات

نظرات شما فقط در صورتی تایید میشه که مربوط به نوشته مربوطه بشه ، در غیر این صورت تایید نمیشه ، پس برای موارد دیگه یا از پیام رسان ها یا از بخش ارتباط با ما استفاده نمایید.

دسته های سایت

دسته بندی جدید سایت ، با توجه به میزان اهمیت موضوعات که از تعداد درخواست ها یا نظرات گذشته بود ایجاد شده ، هر چی به غیر از اینی که الان هست میره به بخش متفرقه.اگه نظری دارید در این مورد اعلام کنید تا بررسی و تصحیح کنیم.

جذب همکار

همانطور که مطلع هستید ( شاید البته 🙂 ) بزودی دوستان عزیزی در سایت سیم مدز و در جهت علاقه شخصی مطالب بخش های مختلف را تکمیل کرده و در جهت پر کردن خلاءهای موجود گام بر میدارند.

تشکر از همراهی شما | احسان نوری

ادامه مطلب