برنامه EZDOK Camera

بازدید: 4469 بازدید

برنامه EZDOK Camera

در این نوشته از سیم مدز قصد معرفی برنامه EZDOK Camera را داریم ، برنامه ای که کاربرد فراوانی در پرواز های شما خواهد داشت.این نرم افزار با شبیه سازهای FSX و P3D سازگار می باشد و کاربرد آن در بهینه سازی و ایجاد تغییرات در نماهای مختلف شبیه ساز پرواز است.

نرم افزار EZDOK camera یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین برنامه های جانبی است که توسط طیف وسیعی از کاربران شبیه ساز پرواز مورد استفاده قرار می گیرد و جهت اعمال افکت های لرزشی و تنظیم زوایای دوربین در نقطه دلخواه بکار می رود.از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به گردش آزاد ۳۶۰ درجه دوربین داخل کابین ، تغییر شناور نماهای گوناگون ، گردش آزادانه دوربین در نماهای بیرونی ، سفارشی سازی و ایجاد نمای دلخواه ، ساخت نما مطابق با لرزش ها و حرکات خلبان یا کابین ، قابلیت خروجی یا ورودی تنظیمات و … اشاره کرد.

همانطور که اشاره شد از قابلیت های این نرم افزار خروجی یا ورودی گرفتن تنظیمات است که به شما اجازه می دهد تا تغییراتی را که اعمال کرده اید با دیگران به اشتراک بگذارید یا از تنظیمات حرفه ای دیگران استفاده کنید.


نکته : ورژن ۲٫۶٫۰٫۳۲ با شبیه ساز FSX ( + ویرایش استیم ) و ورژن ۳ و ۴ شبیه ساز P3D سازگار می باشد.همچنین این نسخه تنها با سیستم های ۶۴ بیتی همخوانی دارد.


آموزش جامع EZDOK Camera / قسمت اول : کلیک کنید
آموزش جامع EZDOK Camera / قسمت دوم : کلیک کنید
آموزش جامع EZDOK Camera / قسمت سوم : در حال نگارش …
آموزش جامع EZDOK Camera / قسمت چهارم : در حال نگارش …
آموزش جامع EZDOK Camera / قسمت پنجم : در حال نگارش …
آموزش برنامه EZDOK Camera / قسمت ششم : در حال نگارش …


ادامه مطلب

دانلود برنامه EZDOK Camera