فیلم برداری از محیط شبیه ساز پرواز

بازدید: 9641 بازدید

فیلم برداری از محیط شبیه ساز پرواز

حتما با نرم افزارهای مختلفی برای فیلم برداری از محیط شبیه ساز پرواز مواجه شده اید ، قطعا هر یک از آن ها دارای مزایا و معایبی نیز بوده اند.در این نوشته از سایت سیم مدز ما نیز قصد معرفی نرم افزاری برای تصویربرداری از محیط شبیه ساز داریم.تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

نرم افزار مورد نظر ما جهت فیلم برداری از محیط شبیه ساز پرواز Camtasia Studio می باشد ؛ البته که این برنامه به صورت تخصصی برای شبیه ساز پرواز تهیه نشده اما با استفاده از آن می توان نتایجی مطلوب را شاهد بود ! بیاید کمی بیشتر با این برنامه آشنا شویم.

این محصول ، نرم افزاری با محیط کاربری ساده و در عین حال قدرتمند می باشد که گزینه های مختلفی برای ضبط ، ویرایش و انتشار پیش روی کاربران قرار می دهد.این نرم افزار در کنار ویژگی های مختلف امکان ساخت آزمون های الکترونیک و چند رسانه ای و ویدئوهای تعاملی دارد که بیش از پیش به اهمیت آن می افزاید.با توجه به ویژگی های مختلف این برنامه می توان دلایل بسیاری برای استفاده از آن داشت اما امکان اجرا بر روی اکثر سیستم ها ، استفاده از Codec های کمپانی سازنده برای بهره گیری از آخرین فن آوری فشرده سازی ویدئویی که منجر به کاهش سایز فایل خروجی می گردد و هم چنین افت فریم بسیار کم در هنگام تصویر برداری ، آن مواردی است که بیشتر از سایر گزینه ها برای ما حائز اهمیت است.البته امکان تصویر برداری از تمام عناصر یک پروژه و در اختیار داشتن گزینه های مختلف در هنگام ویرایش نیز گزینه های مهمی محسوب می شوند.


اگر به صورت خلاصه بخواهیم نحوه تصویر برداری از شبیه ساز را با این برنامه مرور کنیم بایستی مراحل زیر را طی کنیم :

 1. بعد از اجرای شبیه ساز و آماده شدن برای شروع پرواز ، باید شبیه ساز را از حالت تمام صفحه خارج کرد.
 2. برنامه Camtasia Studio را اجرا کرده و گزینه ضبط کردن را انتخاب کنید.

  فیلم برداری از محیط شبیه ساز پروازدر اکثر مواقع با گزینه New Recording آغاز می کنیم و پس از پایان تصویر برداری ، به ویرایش فیلم پرداخته و در نهایت آنرا منتشر خواهیم کرد.اما در صورتی که پس از انتخاب این گزینه با اخطار مواجه شدیم ، بایستی ابتدا برنامه را با گزینه New Project اجرا و سپس گزینه Record را انتخاب کنیم.

  پس از انتخاب این گزینه ، بخش مربوط به تصویربرداری برنامه باز می شود ، کافیست کادر مورد نظر را تنظیم کرده و بعد از انجام تنظیمات گزینه Rec را بزنیم.


  فیلم برداری از محیط شبیه ساز پروازبرای حاشیه نویسی و واترمارک کردن ویدئو از همین بخش نیز می توانید اقدام کنیم !

 3. پس از پایان تصویربرداری ، ویدئو وارد محیط نرم افزار خواهد شد ، می توانیم از گزینه های مختلف برای ویرایش ویدئو استفاده کنیم.یکی از آن ها ویژگی Clip Speed می باشد.اگر در هنگام تصویربرداری با افت فریم کمی مواجه شده اید ، می توانید با اضافه کردن این ویژگی به ویدئو و سپس تغییر مقدار آن به نتیجه دلخواه خود برسید.

  فیلم برداری از محیط شبیه ساز پروازمعمولا در ابتدای تصویربرداری با افت فریم در مدت زمان کوتاهی مواجه خواهیم شد ، از طریق این گزینه می توان آنرا جبران نمود.برای دیدن تصویر با سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

به پایان این مطلب رسیدیم ، شما نیز تجربیات و پیشنهادهای خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب