قوانین فروش

قوانین فروش محصول در سیم مدز

هر چند وقت یک بار ، ممکن است تغییراتی در قوانین فروش اعمال نمائیم.این امر ممکن است به دلیل تغییرات اعمال ‌شده در قانون ، رویه‌های کاری ما و یا تغییر در نوع خدمات ما باشد.

در صورت نادیده گرفتن شرایط ، سیم مدز هیچ گونه استثنائی در قوانین قائل نمی شود

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب سیم مدز برای فروش محصولات خود ، توجه شما را به مجموعه ای از قوانین جلب می نماییم :

 1. خدمات سیم مدز به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد.همه ضمانت های کتبی و شفاهی در مورد خدمات سیم مدز که توسط نویسندگان یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و سیم مدز هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد.ضمنا سیم مدز هیچگونه مسئولیتی در قبال انتشار رایگان محصولات شما توسط خریدار ندارد و برای جلوگیری از این مورد پیش فروش محصولات را پیشنهاد می کند.
 2. جهت قرار گرفتن هر محصول باید قیمت محصول ، حداقل دو تصویر باکیفیت از هر محصول ، اعلام راه ارتباطی با ارائه کننده ، توضیحات کامل ( اعم از سازگاری با شبیه سازها ، نکات مورد نیاز نصب و اجرا ، راهنمای کامل و دقیق و … ) و لینک دانلود فایل برای سیم مدز ارسال شود.
 3. هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین توضیحات یک محصول پذیرفته نخواهد شد.
 4. سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید.
  1. تبصره : چنانچه قابلیتی را در توضیحات درج کرده باشید و این قابلیت در محصول شما وجود نداشته باشد یا توضیحات شما مغایر با امکانات موجود در محصول باشد و خریداران نسبت به این مساله اعتراضی داشته باشند سیم مدز حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن بازگشت وجه خرید به خریدار ، نسبت به کسر سهم مشارکت خود اقدام کند و ارائه کننده محصول نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.
  2. تبصره : در صورتی که محصولی کاملا ایرانی بوده و سازنده اصرار بر حفظ کپی رایت محصول خود دارد می باید صراحتا و به طور کاملا شفاف و برجسته این مورد را در توضیحات محصول خود درج کند و در صورتی که حذف کپی رایت شامل هزینه می شود نیز باید هزینه را به طور کاملا شفاف و برجسته مشخص کرده باشد.
 5. در نظر داشته باشید به ازای هر دو محصول فروشی ، بایستی یک محصول را به صورت رایگان در نظر بگیرید.
 6. در صورتی که محصولی فقط در سیم مدز عرضه شود به ازای هر فروش محصول ۸۰٪ مبلغ فروش به ارائه کننده تعلق می گیرد و سهم مشارکت سیم مدز ۲۰% خواهد بود.در صورتی که محصول علاوه بر سایت سیم مدز ، در سایر مارکت ها یا سایت ها نیز عرضه شود به ازای هر فروش محصول ۵۰٪ مبلغ فروش به ارائه کننده تعلق می گیرد و ۵۰% باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به سیم مدز تعلق می گیرد.
  1. تبصره : در صورتی که ارائه کننده ، عرضه محصول در سایر مارکت ها را اعلام نکند و پس از گذشت مدتی این امر مشخص شود ، سیم مدز حق دارد پرداخت های صورت گرفته را اصلاح کند و حق هرگونه اعتراض نسبت به این موضوع از ارائه کننده محصول خاطی سلب می شود.
 7. تسویه حساب هر ماه یک مرتبه و با تایید سازنده محصول انجام می شود.
  1. تبصره : در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام پرداخت ها ( اعم از وجود مشکلات در سایت و … ) سیم مدز این حق را دارد تا درخواست های برداشت تایید شده را با یک مرحله تاخیر اجرا نماید.
  2. تبصره : گزارش دانلود و درآمد از محصول هر جمعه به ارائه کننده محصول ارسال خواهد شد.ارائه کننده قادر است پس از مشاهده گزارش خود ، برای درخواست ایجاد تخفیف اقدام نماید.
 8. محصولات فقط یکبار و روز اول هر ماه در سایت منتشر خواهند شد.
  1. تبصره : در حال حاضر از پذیرفتن بیش از ۲ محصول از هر ارائه کننده معذوریم.
  2. تبصره : در هر ماه محصولات ۵ ارائه کننده پذیرفته خواهد شد.اولویت با نفراتی است که محصولات خود را در زمان سریع تری به سیم مدز تحویل دهند.
  3. تبصره : محصولاتی که در منابع مختلف مشابه آن به صورت رایگان موجود باشند قرار نخواهند گرفت.
 9. سازندگان و طراحان موظف به پشتیبانی از خریداران هستند و چنانچه در هر زمان تصمیم به قطع همکاری با سیم مدز را بگیرند یا قصد عدم ارائه هریک از محصولات را داشته باشند می باید حداقل به مدت یک ماه از آخرین فروش هر یک از محصولات ، نسبت به ارائه خدمات اقدام نمایند و در حد مطلوب از خریداران قبلی محصول پشتیبانی کنند. 
  1. تبصره : از اعلام درخواست قطع همکاری توسط ارائه کننده محصول ، کل موجودی حساب برای مدت حداقل یک ماه مسدود می شود و پس از آن در صورتی که فروشنده قوانین مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کرده باشد کلیه مبالغ موجود به حساب ایشان واریز می گردد.در صورتی‌که سازنده محصول در ارائه خدمات به خریداران کوتاهی کند یا خلاف قوانین عمل نماید ، سیم مدز حق دارد موجودی حساب فروشنده را تا زمان رفع مشکلات مسدود ساخته و در صورت عدم همکاری مناسب بر عدم واریز موجودی اقدام نماید.
  2. تبصره : در صورت عدم پاسخگویی و عدم پشتیبانی ، سیم مدز حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن بازگشت وجه خرید به خریدار ، محصول را رایگان اعلام کند و ارائه کننده محصول نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.
 10. سیم مدز در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی سازندگان و طراحان مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

قوانین فروش فروشگاه سیم مدز