معرفی ایرلاین مجازی ایران ایر

بازدید: 3528 بازدید

معرفی ایرلاین مجازی ایران ایر

همانطور که در اینستاگرام سیم مدز اعلام شد ، قصد معرفی شرکت های هواپیمایی مجازی را داریم ، و این مطلب به معرفی ایرلاین مجازی ایران ایر اختصاص یافته است.از تمامی علاقه مندان دعوت می شود تا ما را همراهی کنند.

تیم استف ایران ایر

کادر استف از آقایان درزی ( CEO ) ، صالحی ( Executive Officer ) ، بهرامی ( Web and Tech ) ، صمدی ( Membership Director ) ، ناصری ( Training Director ) و میرکریمی ( Flight Operation Director ) تشکیل شده است.


ناوگان ایران ایر

در هواپیمایی مجازی جمهوری اسلامی ایران ” هما ” سعی شده علاوه بر ناوگان جدیدالورود ، ناوگان با اصالت ، پر افتخار و نوستالژیکی همچون بوئینگ ۷۰۷ ، ۷۲۷ ، ۷۳۷ کلاسیک و ۷۴۷ کلاسیک نیز در خدمت باشند.آمار دقیق ناوگان ۶۳ فروند می باشد که شامل فوکر ۱۰۰ ، خانواده ایرباس A300 ، ایرباس A320-1 ، ایرباس A330 ، بوئینگ ۷۰۷ ، بوئینگ ۷۲۷ ، بوئینگ ۷۳۷ ، ۷۴۷ کلاسیک ، بوئینگ ۷۷۷ ، MD80 و ATR72 می شود.


معرفی ایرلاین مجازی ایران ایر


اعضای ایران ایر

در زمان نوشته شدن این مطلب تعداد خلبانان ایران ایر ۱۳۶ نفر می باشد در حالی که این عدد در گذشته به ۳۱۶ نفر می رسید.


مرکز آموزش ایران ایر

مرکز آموزش هوایی هما با بهره گیری از منابع مورد تایید دویژن وتسیم ایران فعالیت می کند.عامه‌ی فعالیت این بخش به آموزش پایه ای پرواز برمی گردد و برگزاری کلاس آموزشی تایپ های مختلف نیز در دستور کار قرار گرفته است.


معرفی ایرلاین مجازی ایران ایر


شرایط ثبت نام

این ایرلاین جزو شرکت های هواپیمایی مجازی ثبت شده در شبکه بین المللی وتسیم می باشد.جهت عضویت در این مجموعه محدودیتی در نظر گرفته نشده است و مرکز آموزش افراد تازه وارد و کم تجربه را عهده دار می شود تا اینکه به صورت آفلاین و یا آنلاین در شبکه های وتسیم و ایوائو پرواز خود را انجام دهند.


سیم مدز قصد معرفی شرکت های هواپیمایی مجازی را دارد.دوستانی که مایل به معرفی ایرلاین خود هستند ، می توانند از بخش ارتباط با ما یا از طریق پیام رسان ها اقدام نمایند.
احسان نوری


تاریخچه شرکت

معرفی ایرلاین مجازی ایران ایر را از سیم مدز دنبال می کنید !! این مجموعه ابتدا از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ به مدت دو سال در شبکه Fsairlines و از فوریه ۲۰۱۵ تا امروز بر روی کلاینت SmartCars ، و به صورت جداگانه فعالیت دارد و پنجمین سال را در حیطه شبیه ساز جشن گرفته است.سازوکار این شرکت بر اساس سیستم PHPvms می باشد و از زمان عضویت در وتسیم تاکنون در تمامی ایونت و مناسبت ها حضور داشته است.طبق تصمیم پایه گذاران ، شرکت تابع تصمیمات و تغییرات در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ” هما ” بوده و تمامی فلیت و روت های پروازی مطابق با ایرلاین هما می باشد.


هاب های شرکت

اساس کار این شرکت ، بر اساس شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران می باشد و بدین منظور همچون واقعیت این شرکت ۴ هاب دارد که عبارتند از :

  • فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران ( جهت پرواز داخلی )
  • فرودگاه بین المللی امام خمینی ( ره )( جهت پرواز خارجی )
  • فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد ( جهت پرواز داخلی و خارجی )
  • فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب شیراز ( جهت پرواز داخلی و خارجی )

معرفی ایرلاین مجازی ایران ایر


شرایط افزایش ریتینگ

ریتینگ پروازی در شرکت با ساعت پروازی متناسب است.خلبانان پس از ۱۰ ساعت پرواز از NewPilot به FirstOfficer و پس از ۱۵۰ ساعت پرواز به Captain ارتقا می یابند.


کلاینت مورد استفاده

کلاینت مورد استفاده ى شرکت SmartCars می باشد.این کلاینت علاوه بر ارائه ى پروازهاى برنامه اى ، امکان ایجاد پرواز هاى چارتر ، با تمام تایپ هاى موجود را به کاربر ارائه می دهد.کلاینت با تمامى شبیه ساز هاى پرواز (FS2004,FSX,P3DV2,V3,V4,Xplane) سازگار است.کلاینت داراى announcement اختصاصى می باشد که منطبق با آخرین announcement ارائه شده در پروازهاى هما می باشد.همچنین طبق آخرین تغییرات در سیستم ، قابلیت پرواز چارتر با مسیر دلخواه خلبانان عزیز نیز از طریق کلاینت فراهم شده است.نقشه ى انلاین پرواز ها نیز از طریق وبسایت کرو قابل مشاهده است.


آدرس سایت / شبکه های اجتماعی

علاقه مندان جهت عضویت می توانند به وب‌سایت مرکزی به نشانی en.IranAirVirtual.com و وبسایت کرو به نشانی crew.IranAirVirtual.com مراجعه نمایند.همچنین برای اطلاع از اخبار و رویدادهای مرتبط به ایرلاین صفحه اینستاگرامی ( کلیک کنید ) و صفحه فیسبوک ( کلیک کنید ) نیز برای تمامی علاقه مندان و همراهان در نظر گرفته شده است.


ادامه مطلب