FLYFREESTD MIG 29

بازدید: 4564 بازدید

FLYFREESTD MIG 29 FIRST GENERATION

FLYFREESTD MIG 29 FIRST GENERATION از دیگر افزودنی های درخواستی از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز می باشد که هم اکنون برای شما کاربران گرامی آماده شده است.

میگ ۲۹ جت جنگنده دوموتوره است که در دهه ۱۹۷۰ در شرکت میگ اتحاد شوروی به عنوان یک جنگنده برتری هوایی طراحی شد.نخستین پیش‌نمونه این هواپیما در سال ۱۹۷۷ به پرواز درآمد و از سال ۱۹۸۳ به ارتش شوروی پیوست.میگ-۲۹ از بهترین محصولات صادراتی برای شوروی در زمان خود و برای روسیه در حال حاضر بوده‌است.

جت جنگنده میگ ۲۹ شباهت زیادی به جنگنده بزرگ‌تر سوخو ۲۷ دارد که هم‌زمان با آن طراحی و تولید شد.این دو جنگنده به منظور رقابت با جنگنده‌های آمریکایی اف-۱۵ ایگل و اف-۱۶ فالکن ساخته شدند.از جمله ویژگی های این افزودنی زیبا می توان به تکسچرهای با کیفیت ۴K ، کاکپیت ۳D ، طراحی دقیق مدل خارجی و VC ، کیفیت بالای صدا ، انیمیشن های متعدد در طراحی ، ۳۷ طراحی منحصر به فرد ( شامل نیروی هوایی ایران ) و … اشاره کرد ؛ همچنین این افزونه از نصب آسانی برخوردار است.هم اکنون می توانید این افزودنی زیبا و حرفه ای را از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز دریافت نمایید.


نکته مهم : فایل نصب این افزونه مخصوص شبیه ساز پرواز FSX بوده و روی آن تست شده است ، اما احتمالا برای نصب بر روی شبیه ساز پرواز P3D نیز مشکلی نخواهد داشت.


این محتوا مخصوص کاربران با اشتراک ویژه می باشد !

جهت تهیه اشتراک ویژه از طریق این صفحه در سایت ثبت نام کنید.در صورتیکه از قبل حساب کاربری دارید ، ابتدا وارد حساب خود شده و سپس برای تهیه اشتراک به این صفحه مراجعه نمایید.پس از تهیه اشتراک ابتدا از طریق لینک ارسال شده ایمیل خود را تایید کرده و سپس کش مرورگر خود را به صورت کامل پاک کنید.سپس وارد حساب کاربری شده ، دکمه Shift را نگه داشته و بر روی علامت Refresh مرورگر کلیک کنید تا محتوای جدید بارگیری شود.


ادامه مطلب