ORBX & Turbulent Designs TerraFlora

بازدید: 4301 بازدید

ORBX & Turbulent Designs TerraFlora

ORBX & Turbulent Designs TerraFlora برنامه ای برای افزایش کیفیت و بهبود تجربه استفاده از شبیه ساز پرواز می باشد که در این مطلب از سیم مدز به معرفی آن خواهیم پرداخت.با ما همراه باشید !!

Global TerraFlora v2 برای ارائه دادن درختان با کیفیت HD و واقع گرایانه برای ورژن ۴ و ۵ شبیه ساز پرواز P3D طراحی شده است ؛ البته کاربران شبیه ساز پرواز FSX نیز می توانند از این برنامه بهره ببرند زیرا در این مطلب دو نسخه از این برنامه قرار گرفته که ورژن ۱.۲۰ سازگار با شبیه ساز پرواز FSX و P3D و همانطور که ذکر شد ، ورژن ۲ با شبیه ساز پرواز P3D ورژن ۴ و ۵ سازگار است.

اگر می خواهید شبیه ساز شما بهترین ظاهر را داشته باشد ، دریافت TerraFlora ضروری است.کیفیت بافت ، افزایش عملکرد و واقع گرایی درختان واقعاً به پیشرفت تجربه بصری و کاربری شما در استفاده از شبیه ساز کمک می کند.هم اکنون می توانید این محصول را به صورت رایگان از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز دریافت نمایید.هم چنین از شما دعوت می کنیم سیم مدز را در شبکه های اجتماعی همراهی کنید.


بررسی نسخه ۱.۲۰ : کلیک کنید

بررسی نسخه ۲ : کلیک کنیدآموزش نصب ورژن ۱.۲۰ :

  1. فایل شماره ۱ به نام Turbulent Terminal را اجرا و نصب کنید.
  2. محتویات پوشه شماره ۲ را در محل نصب Turbulent Terminal که به صورت پیش فرض آدرس C:\Program Files (x86)\Turbulent می باشد کپی کنید.
  3. محتویات پوشه شماره ۳ را در پوشه اصلی شبیه ساز کپی کنید.
  4. در پوشه شبیه ساز پرواز به آدرس \Scenery\Global\scenery رفته و نام و فرمت فایل vegetation.bgl را تغییر داده یا با تهیه پشتیبان آن را حذف کنید.

آموزش نصب ورژن ۲ :

  1. پوشه های موجود در محتوای دانلود را در محل نصب شبیه ساز پرواز کپی کنید.
  2. محتویات فایل XML موجود در محتوای دانلود را به فایل add-on.xml اضافه کنید.


ادامه مطلب

دانلود ORBX & Turbulent Designs TerraFlora