Pushback Express

بازدید: 2659 بازدید

Pushback Express

با Pushback Express اولین و آخرین سیستم Pushback را که برای شبیه ساز پرواز نیاز دارید ملاقات کنید ! ساده ، زیبا و بدون نیاز به راهنمای پیچیده.با معرفی این محصول همراه سیم مدز باشید.

این عنوان جایگزین سیستم پیش فرض پوش‌بک شبیه ساز پرواز خواهد شد و سطح جدیدی از واقع گرایی را نمایان می سازد ! در یک کلام می توان گفت Pushback Express تمام الزامات pushback حال و آینده شما را برآورده می کند ! این برنامه با شبیه سازهای پرواز FSX ، P3D و شبیه ساز پرواز ۲۰۲۰ مایکروسافت سازگار است.دعوت میکنیم تا ویدئوی معرفی این برنامه را که در کانال آپارات سیم مدز قرار گرفته ، مشاهده نمایید.از امکانات این برنامه می توان به خدمات زمینی اتوماتیک یا دستی وسایل نقلیه ( Fuel Truck/Catering Truck/Baggage Loader/Ground Power Truck/Air Stairs ) ، دو رابط کاربری ( Voice Control/Menu Control ) ، سه حالت پوش‌بک ( Rudder Control/Window Buttons/Distance ) ، کار کردن در همه فرودگاه ها ، مجموعه بین المللی صدا و بسیاری از موارد دیگر اشاره نمود.مجموعه صدا نیز شامل آمریکایی ، انگلیسی ، استرالیایی ، آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، هلندی ، اروپای شرقی ، آسیایی و روسی می باشد.در ویدئوی نقد و بررسی کوتاهی که در زیر مشاهده می کنید ، می توانید با امکانات ذکر شده آشنا شوید.نکته : در صورت نیاز می توانید از راهنمای نصب افزودنی UGCX برای نصب این محصول استفاده کنید.

بروزرسانی : نسخه ۲.۲ افزودنی منتشر شد.


این محتوا مخصوص کاربران با اشتراک ویژه می باشد !

جهت تهیه اشتراک ویژه از طریق این صفحه در سایت ثبت نام کنید.در صورتیکه از قبل حساب کاربری دارید ، ابتدا وارد حساب خود شده و سپس برای تهیه اشتراک به این صفحه مراجعه نمایید.پس از تهیه اشتراک ابتدا از طریق لینک ارسال شده ایمیل خود را تایید کرده و سپس کش مرورگر خود را به صورت کامل پاک کنید.سپس وارد حساب کاربری شده ، دکمه Shift را نگه داشته و بر روی علامت Refresh مرورگر کلیک کنید تا محتوای جدید بارگیری شود.


ادامه مطلب