Self-Loading Cargo

بازدید: 2872 بازدید

Self-Loading Cargo

Self-Loading Cargo یکی از جدیدترین برنامه های مربوط به شبیه ساز پرواز می باشد که هم اکنون قصد معرفی آن را در سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز داریم.

Self-Loading Cargo یا به اختصار SLC چیست و چه کاربردی دارد ؟ این محصول یک برنامه افزودنی برای شبیه ساز پرواز است که تجربه حمل مسافر و خدمه پرواز را برای شما شبیه سازی می کند.اما چگونه این شبیه سازی صورت می گیرد ؟ در طول پروازهای شما این برنامه به طور مداوم پارامترهای هواپیمای شما را در نظر گرفته و نتیجه آن را به مسافران منتقل می کند ؛ مجموع رضایت یا استرس آن ها از این موارد ، عملکرد شما را به عنوان خلبان مشخص می کند.

علاوه بر این شما باید خدمه پرواز را برای انجام کارهای مختلف در زمان صحیح کنترل کنید.برای افزایش واقع گرایی ، خدمه و مسافران ، قبل از هر پرواز به صورت تصادفی ایجاد می شوند.چیدمان واقعی کابین بر اساس هر هواپیما مختلف است و این مورد مثلا در زمانبندی سوار شدن مسافران تاثیر گذار است به گونه ای که سوار شدن آن ها به یک بوئینگ ۷۴۷ بیشتر از یک ایرباس A319 طول می کشد و همچنین سرویس های حین پرواز مانند نوشیدنی های گرم و وعده های غذایی برای ارائه به مسافران در دسترس هستند اما همه مسافران سلیقه یکسان ندارند !در پایان هر پرواز ، گزارشی دریافت می کنید که عملکرد کلی شما (از جمله میزان خوب فرود آمدن شما) را قضاوت می کند و سپس در بایگانی ذخیره می شود.شما می توانید از بایگانی تاریخچه پرواز خود برای نشان دادن میانگین آمار خود مانند نرخ فرود ، فرودگاه های مورد علاقه ، رضایت متوسط مسافران استفاده کنید و آمار خود را با جامعه شبیه ساز پرواز به اشتراک بگذارید.در آخر ذکر این نکته ضروریست که این محصول با شبیه سازهای پرواز FS9 ، FSX ، P3D و X-Plain سازگار می باشد.هم اکنون می توانید برای دریافت این محصول از سیم مدز ، مرجع شبیه ساز پرواز اقدام نمایید.

نکته : قبل از نصب این برنامه باید ابتدا از نصب Fsuipc اطمینان پیدا کنید.برای دانلود این برنامه به قسمت ۴ این نوشته مراجعه کنید.

بروزرسانی : نسخه ۱.۵۵ برنامه قرار گرفت.


این محتوا مخصوص کاربران با اشتراک ویژه می باشد !

جهت تهیه اشتراک ویژه از طریق این صفحه در سایت ثبت نام کنید.در صورتیکه از قبل حساب کاربری دارید ، ابتدا وارد حساب خود شده و سپس برای تهیه اشتراک به این صفحه مراجعه نمایید.پس از تهیه اشتراک ابتدا از طریق لینک ارسال شده ایمیل خود را تایید کرده و سپس کش مرورگر خود را به صورت کامل پاک کنید.سپس وارد حساب کاربری شده ، دکمه Shift را نگه داشته و بر روی علامت Refresh مرورگر کلیک کنید تا محتوای جدید بارگیری شود.


ادامه مطلب