برنامه کاربردی Accu Feel

بازدید: 3525 بازدید

برنامه کاربردی Accu Feel

در این نوشته برنامه کم حجم و کاربردی Accu Feel v2 را برای شما عزیزان آمده کرده ایم ؛ ابتدا بخشی از قابلیت های این نرم افزار را مرور می کنیم.

این نرم افزار را می توان ارتقا دهنده ویژگی های طبیعی هواپیما محسوب کرد.ایجاد نوسان حرکتی هواپیما حین تاکسی ، ایجاد عوارض زمین در محدوده تاکسی ، صدای برخورد با موانع ، ایجاد چاله های هوایی ایجاد گاستی ویند و ویند شییر های تصادفی با توجه به شرایط ، تولید صدای ترمز هواپیما و ایجاد صدای طبیعی کشیده شدن تایر بر روی باند هنگام لند یا ترمز ، ایجاد امواج سه بعدی و … تنها بخشی از ویژگی های این نرم افزار است.

به طور خلاصه می توان گفت این برنامه مانند بسیاری از نرم افزارهای دیگر همانند افزودنی REX Airports HD و … در راه بهبود سطح کیفی شبیه ساز پرواز قدم بر می دارد و قابلیت شخصی سازی شرایط را برای کاربر فراهم می کند.

علاوه بر دانلود این برنامه ، از شما دعوت می کنیم تا در صورت داشتن تجربه‌ی استفاده‌ی این نرم افزار آنرا با ما در قسمت نظرات و شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.امیدواریم از این برنامه استفاده کافی را ببرید و دیگر ویژگی های آنرا نیز با ما به اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب

دانلود برنامه کاربردی Accu Feel